Pirk už €30 ir mes pristatysime tavo prekę Lietuvoje nemokamai!

COMPAÑIA FANTÁSTICA

Pristatome Compañía Fantástica – laisvalaikio prekės ženklą, kuriame susipina žaismingumas bei paprastumas su patogumu ir išsilieja ryškiomis formomis bei spalvomis prisodrintuose modeliuose. Nesibijanti meno ir avangardo pakraipos, Compañía Fantástica skiria ypatingą dėmesį detalėms bei kainos ir kokybės santykiui.

Compañía Fantástica filosofija - modelių originalumas, universalumas, gaivumas, spontaniška elegancija, žaismas su mados tendencijomis.

Puoselėdami stiprius vizualinius motyvus bei urbanistinį stilių, tvirtai tikime, kad spalvingas bei išraiškingas rūbų stilius nesikerta su elegancija ir kasdieniniu naudojimu.

Atvirkščiai, rafinuotumas suprantamas kaip laisvė derinti raštus ir devėti originalius drabužius, skirtus meniškiems, elegantiškiems suaugusiems.

Compañía Fantástica perima podiumo koncepcijas ir jas pritaiko ekonomiškai madai bei kasdieniam nešiojimui, tuo pačiu metu išsaugo autentišką žavesį.

„Vienintelė taisyklė yra ta, kad nėra jokių taisyklių“

Viskas prasidėjo 2002 metais Madirde, Generolo Perón gatvėje, kur maža ir spalvinga šeimos paduotuvėlė tapo žaibiškai sklindančia paslaptimi vietinių dirbančių moterų tarpe.

Taip prasidėjo kelionė iš Generolo Perón gatvės į Brooklyn ir iš Goya į Shibuya kvartalą: vieną sezoną po kito visuomet atsinaujinanti, kūrybinga, nesenstanti Compañía Fantástica žaibišku greičiu skinasi kelią visame pasaulyje.

Kas kartą kolekcijos vis ambicingesnės, labiau rafinuotos, kokybiškesnės, tačiau neprarandančios pirminio žavesio ir autentiškumo.