Pirk už €30 ir mes pristatysime tavo prekę Lietuvoje nemokamai!

B Young

Susipažinkite su B Young – tai 1991 metais Danijoje, Vejle mieste įkurtas mados prekės ženklas. B Young skiria ypatingą dėmesį kokybės ir kainos santykiui, kruopštus rūbų dizainas įkvėptas šiuolaikiškų mados tendencijų.

Mūsų moteris yra moteriška, veržli ir energinga

B Young prekės ženklo širdis – dėmesys detalėms. B Young suteikia nuostabius įrankius moteriai išreikšti savo asmenybę per visus metus atnaujinamus modelius.

Apie B.fair

B.fair – tai mūsų prekės ženklo mąstysena, ir ji neatsiejama nuo B Young modelių. Pradedant nuo kūrybinio proceso, koncepsijos kūrimo, modelio dizaino, medžiagos parinkimo, gamybos ir gamintojų parinkimo proceso.

B.fair – tai daug daugiau nei nauja rūbų linija ar naujas prekės ženklas. Priimdami B.fair mąstyseną, mes pasiryžę nuolatos mažinti savo paliekamą pėdsaką aplinkoje. Mes norime suteikti galimybę moterims gražiai rengtis, tačiau tuo pačiu metu ir jaustis puikiai, žinant, kad mūsų prekės ženklas rūpinasi žmonėmis bei jų aplinka. Mes keliame naujus patvarumo standartus visam kūrybos bei gamybos procesui – pradedant nuo kūrybinės minties ir baigiant pagamintu produktu.

B.fair pasisako už atsakingą gamybos procesą, ilgaamžiškas medžiagas, atliekų mažinimą. Mes dedame pastangas ir nuolatos ieškome naujų būdų, kuriais galėtumėme sumažinti bet kokias mūsų verslo sukeliamas negatyvias pasėkmes. Mes rūpinanamės aplinka bei susijusių žmonių gerove. B.fair ženklu paženkliname tuos modelius, kurie yra kuriami naudojant ilgaamžiškus gamybos procesus.