Pirk už €30 ir mes pristatysime tavo prekę Lietuvoje nemokamai!

Apie mus

Hydhaus – mylinčioms unikalumą. Mylinčioms save.

Internetinės moteriškų drabužių platformos Hydhaus idėja gimė Londone. Nuo pat pradžių ženklą lydėjo sėkmė: moterys, ieškančios visapusiškai tinkančių drabužių, tapo nuolatinėmis internetinės parduotuvės klientėmis. Džiugu, jog nuo šiol ši istorija tęsiama ir Lietuvoje. Moterys atranda tai, ko seniai ieškojo: galimybę parodyti tikrąją save, papasakoti savo istoriją.

Tai visai ne sutapimas – Hydhaus yra internetinė erdvė, skirta atskleisti ir atsiskleisti. Internetinėje parduotuvėje savo unikalias kolekcijas pristato atrinkti talentingi dizaineriai, savo kūriniais siekiantys išlaisvinti moters individualumą. Siūlydama itin platų moteriškų drabužių pasirinkimą, Hydhaus patenkina kiekvienos moters norą atskleisti savitą, idealiai asmenybę atspindintį stilių. Pasiūloje – kostiumėliai, suknelės, kelnės, megztiniai, šortai, marškinėliai, sijonai, paltai ir kiti moteriški drabužiai, suteikiantys vidinės laisvės, pasitikėjimo savimi.

Hydhaus komanda – mados mylėtojos – renkasi dizainą, įkvepiantį ir įkvėptą įvairaus amžiaus moterų iš viso pasaulio. Internetinėje drabužių parduotuvėje siūlomos moteriškos, tačiau universalios, elegancijos ir žaismingumo darna išsiskiriančios kolekcijos.

Hydhaus – būkite savimi. Spinduliuokite žavesį.